Förtroendevalda

Göran Karlsson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-08-25 2022-12-31
Utskottet för samhällsutveckling Ledamot 2022-08-31 2022-12-31