Förtroendevalda

Ina Salmonson Olsvik (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-19 2022-12-31