Förtroendevalda

Maria Sörkvist (C)

Kontaktinformation

Telefon:
0304-33 43 28 (arbete)

E-post:
maria.sorqvist@orust.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Sociala myndighetsnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för lärande Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för omsorg Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31