Förtroendevalda

Lena Janson (V)

Kontaktinformation

E-post:
lena.janson@orust.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31