Förtroendevalda

Susanne Andersson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
susanne.andersson3@orust.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodesberedningen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31