Förtroendevalda

Robert Larsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0706619523 (mobil)

E-post:
robert.larsson@orust.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för lärande Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31