Förtroendevalda

Bengt Johansson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-11-24 2026-10-15
Miljö- och byggnadsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31