Förtroendevalda

Aina Gunnarsson (FO)

Kontaktinformation

Postadress:
Buavägen 234 473 96 Henån
(bostad)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-15
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31