Förtroendevalda

Hilden Talje (M)

Kontaktinformation

E-post:
hilden.talje@orust.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Sociala myndighetsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för omsorg Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31