Förtroendevalda

Håkan Bengtsson (M)

Kontaktinformation

Telefon:
0706-531542 (mobil)

E-post:
hakan.bengtsson@orust.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-03-25 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ledamot 2022-04-21 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2022-03-30 - 2022-12-31
Krisledningsnämnd Ersättare 2019-02-14 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Utskottet för samhällsutveckling Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31