Förtroendevalda

Kent Kihl (KD)

Kontaktinformation

E-post:
kent.kihl@orust.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gruppledare/Ordförande Gruppledare 2022-01-11 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-02-28 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-08-20 - 2022-12-31
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31