Förtroendevalda

Christin Hagberg (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-16 2026-10-15
Miljö- och byggnadsnämnden Ordförande 2022-10-18 2022-12-31