Förtroendevalda

Roger Hansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0705-253132 (mobil)

Postadress:
Kårehogen 340 474 93 Ellös
(bostad)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Förste vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Utskottet för samhällsutveckling Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31